Pracownik Recepcji

2 800,00 - 3 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bieruń
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 800,00 - 3 100,00 zł
  • Dodano 2019.06.21

Opis stanowiska

praca recepcja Bieruń, praca biurowa Bieruń, Bieruń

Prowadzenie recepcji
Koordynacja aktualnych spraw biurowo-administracyjnych
Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji
Zamawianie artykułów biurowych
Wparcie działu księgowości
Obsługa zgłoszeń dotyczących właściwego funkcjonowania biura
Przygotowywanie zestawień, dokumentów i raportów

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office ( w szczególności Excel)
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Doskonała organizacja pracy własnej
Komunikatywność i samodzielność w działaniu
Wysoka kultura osobista
Ukierunkowanie na wsparcie i pomoc dla współpracowników
Zaangażowanie, skrupulatność i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wsparcie przy wdrożeniu
Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie
Pracę w przyjaznej atmosferze
Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)

Ważne do: 2020.06.20, wyświetleń: 87

nr ogłoszenia: 2328